Kasy fiskalne ACLAS – wybór profesjonalistów

Kasa fiskalna jest nie tylko urządzeniem, dzięki któremu urząd skarbowy może kontrolować operacje handlowe w danym przedsiębiorstwie. Przynosi ona wiele korzyści przede wszystkim samemu przedsiębiorcy, który może kontrolować stan magazynu, ilość towaru na półkach czy pracę sprzedawców. Również klienci korzystający z usług sklepu są bardziej zadowoleniu otrzymując po zakończonej transakcji paragon. Popularną firmą zajmującą się produkcją dobrej jakości kas fiskalnych jest ACLAS. Dlaczego właśnie ich produkty są wybierane przez profesjonalistów?

Kasy fiskalne ACLAS

mała kasa fiskalnaKasy fiskalne firmy ACLAS łączą w sobie wysoką niezawodność oraz innowacyjną funkcjonalność. Z produktów ACLAS korzystają zarówno niewielkie sklepiki, punkty gastronomiczne jak i większe sieci marketów. Firma oferuje zarówno kasy fiskalne z kopią elektroniczną jak i kasy z kopią papierową. Pierwszy rodzaj kas umożliwia przechowywanie dokumentów w bazie, co jest dodatkowo zabezpieczone przez kopię karty SD. Kasy te ułatwiają precyzyjną analizę sprzedaży oraz kontrolę obrotów firmy co gwarantuje satysfakcję każdego właściciela firmy. Kasa z kopią papierową również jest często wybieranym produktem spośród asortymentu firmy ACLAS. Umożliwia ona drukowanie paragonów. Wszystkie produkty firmy są wykonane z mocnych materiałów odpornych na intensywną eksploatację. Większość z nich posiada możliwość dodatkowego dołączenia terminala płatniczego. Warto również wiedzieć, że firma oferuje 3 letnią rozszerzoną gwarancję na wszystkie oferowane produkty.

Szeroka funkcjonalność kas fiskalnych ACLAS

Kasy fiskalne firmy ACLAS można wykorzystać zarówno w prowadząc niewielki sklep lub oferując konkretne usługi. Umożliwi ona sprawne kontrolowanie przepływów pieniężnych niezależnie od wielkości obrotów. Kasy fiskalne ACLAS są wyjątkowo trwałe dzięki czemu raz dokonany zakup sprawia, że przedsiębiorca może je wykorzystywać przez bardzo długi czas, nie obserwując negatywnych oznak niszczenia. Możliwość dołączenia terminala dodatkowo umożliwia poszerzenie możliwości płatności, co jest mile odbierane ze strony klienteli. Ponadto firma ACLAS oferuje różnorodne akcesoria takie jak pokrowce na kasy, wyświetlacze dla klienta, których wykorzystanie może poprawić poziom obsługi i pozytywnie wpływa na wizerunek firmy, która zdecydowała się na zakup takich dodatków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kas oferowanych przez: http://www.fiskalne-kasy.com.

Jak wybrać odpowiednią kasę fiskalną dla swojego przedsiębiorstwa?

Decydując się na zakup kasy fiskalnej koniecznie należy zastanowić się nad jej podstawowymi parametrami. Kluczową cechą kas fiskalnych jest ich pojemność. Przy większej ilości różnorodnych produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo należy zdecydować się na kasę o dużej pojemności. Istotny jest również rodzaj modułu drukującego obecnego w modelach wydających paragon. Można wyróżnić dwa rodzaje mechanizmów: igłowy oraz termiczny. Pierwszy z nich jest znacznie tańszy w eksploatacji jednak oprócz tego cechuje się powolną pracą i dość głośnym działaniem. Mechanizm termiczny jest szybszy, cichszy jednak droższy w utrzymaniu. Wybór powinien być dokonany po dokładnej analizie codziennej ilość wydrukowanych paragonów i sprzedanych towarów. Ważne są również cechy fizyczne takie jak gabaryty kasy. W przypadku małych sklepów lub pomieszczeń ustawienie dużej kasy może być znaczącym problemem, który będzie utrudniał komfortowe wykonywanie zakupów. Wówczas powinno zdecydować się na zakup niewielkiej i poręcznej kasy. Kasy fiskalne ACLAS świetnie sprawdzą się w takiej sytuacji – są zgrabne, poręczne i jednocześnie wydajne. Podczas zakupu kasy fiskalnej każdy przedsiębiorca powinien skupić się w pierwszej kolejności na ich funkcjonalności. Mimo, że ceny kas fiskalnych mogą niekiedy być dość wysokie warto jednorazowo pozwolić sobie na większy wydatek, dzięki któremu kontrola działalności całej firmy będzie znacznie ułatwiona.

Dla Handlu © 2017