Zaczynając studia prawnicze, wyobrażałem sobie nieco inaczej moją przyszłą pracę. Tak jak w przypadku większości poczatkujących studentów prawa i moja wizja tego zawodu była wyidealizowana i nierzeczywista. Wydawało mi się, że przepisy prawa są sztywne, jasne i po prostu należy je znać i przestrzegać, a specjalista ma je tylko dokładnie poznać.


Dziś jestem prawnikiem, specjalizującym się w prawie handlowym i zdaję sobie sprawę jak bardzo skomplikowane są przepisy w tej branży, a jednocześnie jak wiele jest tam możliwości rozwoju. Poza pracą w kancelarii aktywnie udzielam się na rzecz pomocy i doradztwa dla małych i średnich firm. Polacy są bardzo sprytnym i przedsiębiorczym narodem, niestety polskie prawo nie wspiera tego potencjału. Moim celem jest pomóc polskim przedsiębiorcą zwalczyć liczne bariery i luki prawne.


Na niniejszym blogu pragnę informować was o najważniejszych zagadnieniach prawa handlowego i cywilnego, jakie obowiązują w Polsce. Ponadto poznasz liczne rozwiązania na rzecz biznesu. Zaprezentuję Ci najciekawszych usługodawców, którzy znacząco mogą wpłynąć na rozwój twojej firmy. Wierzę, że przedsiębiorcy w Polsce posiadają wiele szans rozwoju jak i możliwości współpracy z innymi firmami. Zrobię wszystko, abyś poznał jak najwięcej możliwości, jakie znajdują się w zasięgu twojej ręki.


Mam nadzieję, że wielu z was skorzysta z moich porad i w sposób rzeczywisty przyczynię się do sukcesu niejednego przedsiębiorcy w Polsce.
Zapraszam do śledzenia mojego bloga.