Oprogramowania KQS i ich zalety

Zarządzasz sklepem internetowym, niedawno dowiedziałeś się o istnieniu oprogramowania KQS i chcesz wiedzieć więcej? Prezentowane możliwości programu zachęcają do wniknięcia w temat, ale Internet dostarcza mnogości informacji do przeanalizowania. Pomimo to każdy właściciel, który chce zoptymalizować zysk firmy, powinien zbadać bieżące oferty na rynku.

Jakie są korzyści z nabycia oprogramowania

Niezależność firmy jest pierwszą i najważniejszą zaletą płynącą z zakupienia programu. W przypadku, gdy właściciel firmy wynajmuje oprogramowanie, to jest bez względu na swoją sytuację finansową zobligowany do uiszczania stałych opłat, uwzględnić należy również dodatkowy koszt wzywania sporadycznie potrzebnej pomocy technicznej. Możliwość nabycia prywatnego oprogramowania wiążę się z wyższą, ale jednorazową opłatą, a to przyda się w miesiącu, kiedy zdarzy się firmie niski dochód. Istnieje też potencjalne niebezpieczeństwo, że firma dzierżawiąca oprogramowanie ma dostęp do wyników sprzedaży wynajmującego.

Możliwość instalacji na większości z dostępnych serwerów hostingowych jest drugim atutem oprogramowania KQS. Sklepy sprzedające oprogramowanie zamieszczają informacje o podstawowych wymaganiach serwera. Instalacja programu możliwa jest, prawie że na każdym serwerze, a to dzięki temu, że oprogramowanie zbudowane jest na języku PHP oraz bazie danych MySQL. Powstawanie oprogramowania wspierała odpowiedzialna za bezpieczeństwo technologia IonCube.

 

oprogramowanie kqs

 

Szczególną dogodnością jest intuicyjna i automatyczna obsługa programu. Zarządza się pracą poprzez przeglądarkę w panelu administracyjnym. Na początku użytkownik loguje się, po czym dysponuje wszystkimi ustawieniami sklepu, wliczając zarządzanie kolorystyką czy wprowadzanie własnych elementów graficznych. Można wkomponowywać swoje dodatkowe moduły w menu. Panel administratora jest prosty, a więc nadaje się również dla osoby słabiej obsługującej się komputerem.

Niektóre firmy dołączają do zakupu oprogramowania trzymiesięczny bezpłatny okres pomocy technicznej w pakiecie podstawowym, czy też oferują swoją bezpłatną pomoc w instalacji. Ważną sprawnością programu jest integracja z popularnymi porównywarkami cen. Moduł ten efektywnie pomaga w promocji produktów. Porównywarki cen są bardzo popularne i wielu użytkowników Internetu ich regularnie używa. Urządzenie porównuje i zestawia oferty różnych sklepów, a dzięki temu pozwala firmie reklamować się na szeroką skalę. Nie kosztuje to wiele, a przynosi warty tego zysk w postaci realnego zwiększenia sprzedaży.

 

Jak widać, oprogramowanie KQS ma wiele plusów. Warto wspomnieć o jeszcze kilku cennych możliwościach:

integracja z systemami płatności on-line • kontrolowanie stanów w magazynach

• zakup produktu bez rejestracji • sprzedaż detaliczna i hurtowa — zróżnicowane poziomy cenowe

• filtracja produktów na podstawie koloru, rozmiaru i na wiele innych sposobów

• ustalanie kodów rabatowych, bonów i zniżek • różne stawki VAT na produkty

• wbudowany program partnerski i program lojalnościowy

• poinformowanie o zamówieniach na adres e-mail

• gradacja cen • płatność w różnych walutach

• Backorder – czyli sprzedaż ponad dostępny stan magazynowy

 

Są to subiektywnie najkorzystniejsze walory programu. Jest dużo firm sprzedających oprogramowanie KQS, a oferta każdej nieco się od siebie różni.

Usprawnienie sklepu internetowego

Uproszczenie różnych czynności zarządzania sklepem wpływa na wzrost dochodu. Wiele czynności koniecznych podczas sprzedaży można robić sprawniej i szybciej, a więc zyskowniej. Dobra praca z system wpływa na klientów, którzy po dogodnych zakupach zazwyczaj wracają. Klienta łatwo zniechęcić skomplikowanych systemem. Drugim ważnym punktem w tym porównaniu jest niezależność, którą zyskuje właściciel, uwalniając się od comiesięcznych rat. Oprogramowanie KQS istnieje wiele lat na rynku, a więc na pewno było wiele razy udoskonalane. Podczas tego czasu powstawały nowe coraz to użyteczniejsze funkcje i składniki. Warte uwagi jest to, jak stwarza możliwości indywidualnego reorganizowania swoich elementów. Użytkownik może modyfikować jego kształt na własne potrzeby. System zdecydowanie zasługuje na uwagę właścicieli różnych firm.

Dla Handlu © 2017